Maniwalde

Sulle võimalust teadlikult, läbi moe inspireerida, julgustada, toetada ning motiveerida nii iseend kui ka ümbritsevaid inimesi.

Maniwalde on uus Eesti bränd. Inspiratsiooni oleme saanud aasta 2020 ärevatest ning kõhedust tekitavatest aegadest. Soovime luua positiivset ja toetavat keskkonda, et mööda saata see kummaline periood.

Oma mütsidel kasutame tsitaate kõige mõjukamatelt ning olulisematelt isikutelt, kes on andnud suure panuse meie tänase ühiskonna loomisel. Autorite tähelepanekud elust on ajas ainult kinnitust leidnud. On aeg suurkujude ägedad seisukohad igapäevaselt kasutusse võtta ja nendest õppida. Kindlasti leiavad kõik nendest tsitaatidest tõe, millele on mõistlik oma igapäeva elus tähelepanu pöörata.

Kogu maailmas valitseva poliitilise kemplemise, COVID-19 puhangu, agressiivsete konfliktide ning inimeste omavahelise hõõrdumise taustal ei tasu ära unustada, et elu on meile antud elamiseks ja nautimiseks. Ärgem laskem segadustel mõjutada oma eesmärkide ning unistuste kallal töötamist. 


Lisaks soovime Sind julgustada eesmärkide ja unistuste elluviimisel.

Unusta ebakindlus ning hirmu külvavad mõtted: "Ma ei julge!", "Sellel ei ole nagunii mõtet!", "Keegi teine teeb kindlasti paremini!", "See on võimatu!".

Meie ühiskonda loonud suurkujud on samuti tundnud hirmu ning mõelnud, et nende eesmärkidel puudub mõte ja reaalsus. Õnneks nad ei ole oma teekonda sel kohal pooleli jätnud. Mõelge, milline oleks ühiskond täna, kui negatiivsed mõtted oleksid jagu saanud:
- Henry Ford'ist,
- Oscar Wilde'st,
- Wolfgang Amadeus Mozart'ist,
- Winston Churchill'ist
- Konstatin Pätsist.
Maniwalde LOGO

Maniwalde tsitaat - müts